slogan

icoOferta dla firm

Początek jesiennej aury wprowadza nas w nostalgiczny nastrój. Na myśl przychodzą nam obrazy krótkich, szarych dni, zimna i pierwszego śniegu. Powoli rozstajemy się z wakacjami, wracamy z urlopów i zaczynamy czas podsumowań mijającego roku. Nadchodzący rok to z kolei nowe plany i nowe nadzieje. Ale zanim stworzymy listę noworocznych postanowień zastanówmy się jak powitać Nowy Rok. W gronie rodziny czy przyjaciół? W domu, na balu czy może za granicą? Realizację tego zadania warto powierzyć profesjonalistom i tu z pomocą przychodzimy Państwu my, prezentując ofertę realizacji Balu Sylwestrowego w salach Pałacu Kultury i Nauki dla pracowników Państa firmy. 

CREATours działa na rynku od 2011 roku i zajmuje się szeroko pojętą działalnością kulturalną i rozrywkową, szczególnie w zakresie organizowania imprez okolicznościowych. Głównym miejscem naszej działalności uczyniliśmy monumentalne sale Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Jako najemcy powierzchni korzystamy z preferencyjnych warunków przy organizacji imprez, których nie zapewnie żadna inna agencja eventowa. 

Pytacie Państwo dlaczego akurat tam? Przede wszystkim magia tego miejsca, która nadaje każdemu eventowi niepowtarzalny koloryt oraz dodaje mu szyku i klasy. Przestronne sale przeznaczone do dowolnej aranżacji mogą pomieścić nawet 400 osób każda. Poza tym to centrum Warszawy, doskonały punkt komunikacyjny, parking oraz niezbędna infrastruktura, które uczynią Państwa Sylwestra niezapomnianym przeżyciem. Oferujemy kompleksową organizację imprezy począwszy od muzyki przez catering, aranżację sali czy dodatkowe atrakcje, takie jak na przykład pokaz sztucznych ogni na dachu Warszawy - Tarasie Widokowym XXX p. Specjalnie dla Państwa możemy zorganizować również imprezę tematyczną np. Bal w stylu PRL wzorem imprez z udziałem komunistycznych dygnitarzy, którzy właśnie w Pałacu witali Nowy Rok. Proces współpracy rozpoczynamy od spotkania inicjacyjnego, które określi Państwa oczekiwania. Na tej podstawie przygotowujemy kilka wariantów imprezy wraz z kosztorysem. Otrzymacie Państwo poza tym, dedykowanego tylko sobie event managera

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w celu zapoznania się ze szczegółami naszej ofery. Liczymy, że pozwolicie nam Państwo uczynić sylwestrową noc niezapomnianym wydarzeniem. 

 

 

 

icoInformacje

Informacje, rezerwacje, bilety


Nasze biuro (PKiN, wejście od ul. Marszałkowskiej, pasaż kasowy w holu głównym) 

czynne pon - pt  10:45 - 16:15

sob - nd 9:45 - 17:15


ico

(22) 656 - 61- 48


 

Kamil Nowatkiewicz

general menager 881 477 467

 

Tomasz Okleja

menager ds. promocji i marketingu 798 999 521

więcej